O mnie / Kontakt i współpraca

Witam!


Dziękuję za Twoją obecność. Będzie mi niezmiernie miło jeśli pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza, pod interesującym Cię postem. Zachęcam też do obserwowania mojego bloga, który ciągle jest w fazie rozwoju.

O mnie


Jestem osobą spełnioną, i to zarówno na płaszczyźnie rodzinnej, jak i zawodowej. To chyba największe moje osiągnięcie, moja rodzina, mąż, córeczka i synek, mój dom, moja praca, która nie należy do najłatwiejszych, ale dostarcza mi wielu niesamowitych wrażeń, emocji, a przede wszystkim daje wielką satysfakcję. 
Mąż i ja, jesteśmy zupełnymi przeciwieństwami, każde z nas ma inną pasję (nie zawsze zrozumiałą dla drugiej strony), a moją zdecydowanie są książki. W sumie lubiłam czytać od zawsze, ale od mniej więcej trzech lat, jest to już pasja, na pograniczu z uzależnieniem, bowiem bez książki nie byłabym w stanie funkcjonować. Książka mnie rozwesela, podnosi na duchu, ale czasem też łamie serce. Jestem z natury romantyczką, więc z łatwością wczuwam się w czytane historie i już wielokrotnie płakałam wraz z bohaterami. Swoją pasją staram się zarazić córkę, na razie jest jeszcze mała, ale od początku w zasięgu jej rąk była (i jest nadal) książka. 

Co czytam?


Nie powiem, że wszystko, bo to będzie kłamstwo. Niemniej jednak lubuję się w powieściach obyczajowych, romansach, kryminałach, powieściach sensacyjnych, czy psychologicznych. Pomimo, iż należę do grupy 30+, to czytam także literaturę New Adult, czy Young Adult, nie pogardzę fantastyką, choć po nią sięgam niezbyt często. Nie lubię i nie czytam biografii i powieści historycznych.

Kontakt i współpraca


E-mail: patrycjaj_31@wp.pl

Z wielką przyjemnością podejmę się współpracy recenzenckiej z wydawnictwami, autorami czy księgarniami. 
Moje recenzje umieszczam także na różnych portalach literackich (min. lubimy czytać, empik, gandalf i inne). Zawsze pod recenzją umieszczam logo wydawnictwa, które wydało recenzowaną książkę.

Pozdrawiam serdecznie


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Drogi Czytelniku.
Dziękuję, że tutaj jesteś, pozostaw po sobie jakiś ślad. Każdy komentarz to dla mnie wielka radość i satysfakcja, dlatego nie pozostanie on nie zauważony :) Jeśli w jakiś sposób poczułeś się zainteresowany tym, co piszę, zachęcam również do zaobserwowania bloga.
Miłego zaczytania ;)