O mnie / Kontakt i współpraca

Witam!


W pierwszej kolejności dziękuję za Twoją obecność. Będzie mi niezmiernie miło jeśli pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza, pod interesującym Cię postem. Zachęcam też do obserwowania mojego bloga, który ciągle jest w fazie rozwoju.

O mnie


Jestem osobą spełnioną, i to zarówno na płaszczyźnie rodzinnej, jak i zawodowej. To chyba największe moje osiągnięcie, moja rodzina, mąż, córeczka i synek, mój dom, moja praca, która nie należy do najłatwiejszych, ale dostarcza mi wielu niesamowitych wrażeń, emocji, a przede wszystkim daje wielką satysfakcję. 
Mąż i ja, jesteśmy zupełnymi przeciwieństwami, każde z nas ma inną pasję (nie zawsze zrozumiałą dla drugiej strony), a moją zdecydowanie są książki. W sumie lubiłam czytać od zawsze, ale od mniej więcej trzech lat, jest to już pasja, na pograniczu z uzależnieniem, bowiem bez książki nie byłabym w stanie funkcjonować. Książka mnie rozwesela, podnosi na duchu, ale czasem też łamie serce. Jestem z natury romantyczką, więc z łatwością wczuwam się w czytane historie i już wielokrotnie płakałam wraz z bohaterami. Ostatnio coraz częściej sięgam po powieści z nutką dreszczyku i napięcia niedającego spokojnie usiedzieć w miejscu. Zagłębianie się w odmęty ludzkiego umysłu sprawia mi czytelniczą satysfakcję. Swoją pasją staram się zarazić córkę, od początku w zasięgu jej rąk była książka, dlatego teraz każdy wieczór spędzamy przy dziecięcych książeczkach.

Co czytam?


Nie powiem, że wszystko, bo to będzie kłamstwo. Niemniej jednak lubuję się w powieściach obyczajowych, romansach, kryminałach, powieściach sensacyjnych, czy psychologicznych. Pomimo, iż należę do grupy 30+, to czytam także literaturę New Adult, czy Young Adult, nie pogardzę fantastyką, choć po nią sięgam niezbyt często. Nie lubię i nie czytam biografii i powieści historycznych. Ale, jak wiadomo, zawsze znajdzie się wyjątek od reguły.

Kontakt i współpraca


E-mail: patrycjaj_31@wp.pl

Z wielką przyjemnością podejmę się współpracy recenzenckiej z wydawnictwami, autorami czy księgarniami. 
Moje recenzje umieszczam także na różnych portalach literackich (min. lubimy czytać, empik). Zawsze pod recenzją umieszczam logo wydawnictwa, które wydało recenzowaną książkę.

Od jakiegoś czasu prowadzę swoje konto na Instagramie. 
https://www.instagram.com/czytelnia_patrycji/

Pozdrawiam serdecznie


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Drogi Czytelniku.
Dziękuję, że tutaj jesteś, pozostaw po sobie jakiś ślad. Każdy komentarz to dla mnie wielka radość i satysfakcja, dlatego nie pozostanie on nie zauważony :) Jeśli w jakiś sposób poczułeś się zainteresowany tym, co piszę, zachęcam również do zaobserwowania bloga.
Miłego zaczytania ;)