Coś dla malucha...


Kącik "Coś dla malucha..." postanowiłam stworzyć głównie z myślą o mojej córeczce. Gdzieś przeczytałam, że dziecko jest jak walizka, ile do niej włożymy, tyle wyjmiemy w przyszłości. Oczywiście nie chodzi o ilość, ale jakość. Warto zatem podsuwać dzieciom coś, co stanowi pewną wartość, mówi o czymś ważnym i poprzez proste historyjki kształtuje charakter maluszka, czy daje mu podstawy do zbudowania swojego systemu wartości. Chciałabym zatem, aby kącik "Coś dla malucha..." był tym co wspomoże wszystkich, którym zależy na swoim największym skarbie. Co tu znajdziecie? Propozycje książek dla maluchów, ich recenzje, pomysły na kreatywne zabawy i tym podobne zagadnienia. Co miesiąc będę starała się coś nowego zaproponować, wszystko oczywiście przy współudziale mojej córki. Takie są założenia, ale jak wiadomo, wszystko się wyklaruje w trakcie tworzenia. 
Jak Wam się podoba pomysł? Zapraszam do komentowania. 

Posty powstałe w ramach kącika "Coś dla malucha...":Pozdrawiam :)

2 komentarze:

  1. Podoba mi się o tej walizce ;D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tak mi się jakoś skojarzyło, tym bardziej, że ja do mojej "walizki" wkładam już czwarty rok, i czasem wyjmę z niej coś pięknego, a czasem niestety coś gorszego ;)

      Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Drogi Czytelniku.
Dziękuję, że tutaj jesteś, pozostaw po sobie jakiś ślad. Każdy komentarz to dla mnie wielka radość i satysfakcja, dlatego nie pozostanie on nie zauważony :) Jeśli w jakiś sposób poczułeś się zainteresowany tym, co piszę, zachęcam również do zaobserwowania bloga.
Miłego zaczytania ;)